Cześć, świetnie, że tutaj jesteś ;)

Tutaj dobierzemy Ci gotowy biznes dopasowany do Twoich potrzeb. Wystarczy kilka minut.

👉 Wśród wielu ofert i rozwiązań na rynku, warto wybrać taką, która jest pewna, sprawdzona i dobrze zaopiekowana.

Specjalny Bonus!
Poznasz dodatkowo 3 rozwiązania na gotowy biznes, o których nie ma informacj na stronie ;)

Zamów bezpłatną konsultację!

Rafał
webmarketer
Multi Ice Group

Uzyskaj darmową 15minutową konsultację. Porozmawiajmy o tym czego potrzebujesz i czy nasz gotowy biznes jest właśnie dla Ciebie. Doradzimy i pomożemy.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy dogodny termin na rozmowę telefoniczną!

Zgoda marketingowa*

Przy okazji... Poznaj 7 rzeczy dla których warto abyś otworzył(a) gotowy biznes pod dobrze zaopiekowaną marką

W ramach marki Lody Bonano staramy się aby cała współpraca było możliwie prosta i jak najmniej angażująca ze strony osób chcących dołączyć do naszego biznesu franczyzowego. Od 20 lat wypracowujemy standardy franczyzowe skupiając się na tym, aby zdjąć wszystkie możliwe trudności i tarcia w każdym z obszarów współpracy. Tam gdzie jest to możliwe - całkowicie odciążamy franczyzobiorcę z poświęcenia czasu, środków finansowych i energii - wychodząc z założenia, że taka jest prawdziwa rola operatora franczyzowego. Aktywnie prowadzimy i edukujemy w projekcie: Akademia Skutecznej Franczyzy. Należymy do marki Multi Ice Group, która jest operatorem 4 gastronomicznych marek franczyzowych. Dzięki wszystkim działaniom i całemu doświadczeniu wyznaczyliśmy 7 kluczowych obszarów współpracy i na tej bazie zbudowaliśmy z tego skuteczny system współpracy, który nazwaliśmy Multi7.

7 kluczowych rzeczy, dzięki którym możesz zarobić 100 000zł z marką Lody Bonano opiera się o nasz autorski system współracy Multi7. Zwiększa on skuteczność prowadzenia biznesu franczyzowego o 50%.
Patrycja - Franczyza Lody Bonano - Pomysł Na Dochodowy Biznes
Patrycja
Konsultant w Marce Lody Bonano

O czym dokładnie mowa? Czym jest ten cały system Multi7?

1

1. Gotowa, dobrze zaopiekowana marka

Lody Bonano to skuteczny biznes i dobrze zaplanowana oraz zaopiekowana marka, która ma z jednej strony zaspokaja potrzeby klientów (moda na lody jest najmocniejszym trendem letnim od lat - nie przeminie, kolejką są, były i będą ;)) a z drugiej daje poczucie pełnej kontroli w zarządzaniu (za marką stoją odpowiednie osoby z doświadczeniem i pasją).

2

2. Skuteczne Finansowanie

Najczęstrzą formą finansowania biznesu jest leasing oraz kredyt. Jako marka Lody Bonano, współpracujemy w tym zakresie z dedykowanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w uzyskaniu środków.

3

3. Atrakcyjna lokalizacja

Niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu gastronomicznego jest atrakcyjna lokalizacja z dużym ruchem potencjalnych klientów oraz odpowiednią logistyką. W tym obszarze, na bazie 20letniego doświadczenia oczywiście pomagamy i dobieramy miejsca generujące największe zyski.

4

4. Przyjazna umowa franczyzowa

Niezmiernie ważnym elementem współpracy są formalności w postaci umowy franczyzowej. Nasz dokument jest przyjazny z możliwością do wcześniejszego wglądu i omówienia. Podpisujemy go zdalnie - online beż żadnych kurierów i papierologii.

5

5. Marketing i Promocja

W czasach intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, dużej aktywności klientów w różnych kanałach reklamowych, przywiązujemy ogromną wagę do promocji marki Bonano zarówno lokalnie i globalnie. Mamy dedykowany zespół marketingowy, który skupia się aby otwarcie Twoich lodów Bonano odbiło sie dużych echem w całym otoczeniu Twojej lokalizacji.

6

6. Umiejętność zarządzania biznesem

Skuteczna sprzedaż, owocne działania pod kątem marketingu lokalnego, umiejętność przygotowania produktów, rekrutacja pracowników... Z każdego obszaru szkolimy oraz dostarczamy materiały edukacyjne - 20 lat wypracowanego Know How jest dla Ciebie.

7

7. Skuteczne Wsparcie w biznesie

Skuteczny biznes do dobrze zaplanowana i zaopiekowana marka, która ma z jednej strony zaspokaja potrzeby klientów a z drugiej daje poczucie pełnej kontroli w zarządzaniu. Taka jest misja biznesowa Lodów Bonano - tego się bardzo mocno trzymamy od wielu lat.

Podsumowanie wpisu:

Te 7 elementów, to krok po kroku - sprawdzona droga do tego aby zarobić 100 000zł w jeden sezon współpracując z marką Lody Bonano. Najlepsze jest to, że w naszym modelu partnerstwa - prowadzisz własny biznes, jesteś przedsiębiorcą, nie masz żadnego "sufitu" w generowaniu zysków a dzięki naszemu wsparciu  - skupiasz się na zarządzaniu i zarabianiu.

Cześć, mam na imię Patrycja. Jestem konsultantką w marce "Lody Bonano". Wierzę, że każdy gotowy biznes działający w oparciu o system współpracy Multi7 daje dużą przewagę na rynku.

Każda współpraca powinna rozpocząć się od rozmowy.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą podstawą pod wspólny biznes jest rozmowa. 

Kluczowej jest poznanie Twoich potrzeb i celów, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązanie w postaci konkretnej lokalizacji oraz najlepszego dla Ciebie konceptu. 

Poświęć chwilę, wypełnij  i wyślij formularz, co da nam możliwość kontaktu zwrotnego abyśmy mogli porozmawiać o współpracy.

Dajemy "ekstra środki" na rozpoczęcie.

10 000zł na Ultra Bonanowy Start!

Aby zapewnić Ci możliwie idealny start w biznesie. Wypromujemy Lodziarnię Bonano w Twojej miejscowości w kwocie 10 000zł. Każdy mieszkaniec, osoby dojeżdżające oraz turyści dowiedzą się o starcie Twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy marką, która bardzo ceni sobie relacje i komfort pracy zarówno między sobą jak również z naszymi partnerami. Cenimy sobie mozliwość indywidualnego i personalizowanego podejścia do współpracy.
Radosław Charubin
właściciel Lody Bonano
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 16.00
Sobota - Niedziela
Inspirujemy się
Polecamy i rekomendujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy na Podlasiu (koło Białegostoku). Rozmowa na żywo oraz poznanie zespołu na miejscu daje lepszy pogląd na nas jako partnera biznesowego oraz większe możliwości komunikacyjne.

Serdecznie zapraszamy.

Wyślij formularz aby umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Cześć, jestem Patrycja. Twoje zgłoszenie trafi do mnie. Oddzwonię, aby umówić Cię na niezobowiązujące ale konkretne spotkanie online lub w siedzibie naszej firmy.
logo - Franczyza Lody Bonano - Pomysł Na Dochodowy Biznes
© 2024 Lody Bonano (dobrze zaopiekowana marka franczyzowa Multi Ice Group)